Andersa 49/38, 42-600 Tarnowskie Góry
+48698806849
info(at)slopee.com

Druk wielkoformatowy

Druk banerów i siatek reklamowych

W naszej ofercie znajdziesz:
– banery powlekane
– siatki ogrodzeniowe
– banery zadrukowane dwustronnie
– banery do podświetleń

Specyfikacja materiałów:
 – wydruki są gotowe do powieszenia, możliwe różne formy wykończenia: oczka, zgrzewy, tunele, rzepy, kedery
–  tusze UV odporne na czynniki atmosferyczne
– certyfikat niepalności B1
– formaty XXL
– usługa montażu na terenie całej Polski

Druk folii samoprzylepnych / naklejek

Dzięki różnym wariantom folie samoprzylepne mają szeroki zakres zastosowań. Naklejkę można umieścić praktycznie na każdej płaskiej powierzchni, dokładnie tam gdzie jest wielu potencjalnych klientów, dzięki temu eksponujesz swój przekaz wszędzie tam, gdzie przyciąga on wzrok grupy docelowej.
W naszym asortymencie posiadamy kilka rodzajów folii, doradzimy Ci jaką wybrać, w zależności od miejsca i czasu ekspozycji.
Nie musisz się na tym znać, wystarczy, że podasz nam parę niezbędnych informacji, a my zajmiemy się resztą – pamiętaj każdą folię możemy profesjonalnie nakleić, abyś miał pewność, że będzie trzymać się długo i wyglądać świetnie.
W naszej ofercie znajdziesz folie monomeryczne, polimerowe, wylewane, szronione (dekoracyjne, mleczne), one way vision

Folia monomeryczna

Najtańsza z powyższych, stosowana na płaskie powierzchnie bez przetłoczeń, najczęściej wykorzystywana przy tworzeniu elementów kampanii reklamowych: wlepki, etykiety, oklejanie samochodów (płaskie elementy pojazdu), witryn, szyb wystawowych, mebli, płyt PCV, stoisk reklamowych, tabliczek informacyjnych Występuje w 3 wersjach: błyszczącej, matowej oraz transparentnej.

Folia polimerowa

Folia ze średniej półki, bardziej elastyczna niż monomeryczna, dedykowana do powierzchni o większych nierównościach, przetłoczeniach, odporna na czynnik atmosferyczne, stosowana do średnio i długoterminowych ekspozycji (5-7 lat), charakteryzuje się większą odpornością na rozciąganie, stosuje się ją na powierzchnie o nieregularnej fakturze

Folia wylewana

Najdroższa, z górnej półki, charakteryzuje się wyjątkową plastycznością pod wpływem temperatury, stosowana głównie do car wrappingu, do elementów o nieregularnych kształtach takich jak lusterka czy zderzaki, dzięki jej repozycjonowalności, można ją łatwo przesuwać po powierzchni oklejanego elementu

Folia szroniona

Folie dekoracyjne na szkło to folie przeznaczone do dekoracji okien, szyb wewnętrznych w biurach, hotelach, restauracjach i witrynach sklepowych. Folie typu mrożone szkło służą również zwiększeniu prywatności pomieszczeń nie blokując jednocześnie transferu światła. Folia przepuszcza i rozprasza światło jednak nie pozwala dostrzec co jest za szybą. Stosowana głównie do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi. Można wycinać ją ploterem w dowolne kształty.

Folia One Way Vision (OWV)

Najczęściej stosowana jest do oklejenia witryn sklepowych, przeszklonych drzwi i szyb samochodowych. Dzięki swojej perforowanej strukturze przepuszcza światło, zachowując półprzezroczyste właściwości i nie ogranicza jego wpadania do pomieszczenia. Zadrukowane i zaaplikowane na szybę pojazdu lub okna tworzą ciekawy efekt graficzny. Dzięki zastosowaniu folii OWV wyraźnie widać to co znajduje się na zewnatrz (pomieszczenia bądź pojazdu), natomiast wnętrze zyskuje ochronę przed światłem słonecznym.

Flagi / Ścianki reklamowe

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów tekstyliów, są one drukowane w technologii sublimacji, na tuszach z certfikatem OECO-TEX STANDARD 100.

Flaga

Flagi drukowane są na 100% poliestrze o gramaturze 115 g/m2 w technologii sublimacyjnej. Zarówno materiał flagowy jak i tusze posiadają certyfikat OECO-TEX STANDARD 100, co świadczy o 100% ekologicznym i bezpiecznym produkcie. Poliester flagowy posiada certyfikat niepalności B1. Materiał cechuje wysoka estetyka, lekkość i wytzymałość, łatwość montażu. Wiele zastosowań: kampanie reklamowe, targi, biurowce, gabinety medyczne, salony urody, salony samochodowe, stoki narciarskie, imprezy masowe, konferencje.

Flaga perforowana

Tkanina flagowa perforowana 110 g/m2, wytrzymała i przewiewna. Drukowana w technice barwnej sublimacji. Posiada certyfikat ekologiczny OEKO-TEX Standard 100 oraz certyfikat trudnopalności klasy B1. Popularne rozwiązanie stosowane głównie w czasie imprez masowych. Bandy flagowe produkowane są ze specjalnego perforowanego poliestru. Specjalny układ nici wzmacnia tkaninę i umożliwia montaż do bandy z wykorzystaniem oczek perforacji. Flaga jest bardzo lekka dzięki czemu można przygotować wielometrowe role z nadrukiem. Materiał po przecięciu nie strzępi się, dlatego można docinać produkt na odcinki odpowiedniej długości w miejscu montażu.

DekorLight

Lekka i ekologiczna tkanina poliestrowa do nadruku sublimacyjnego. Tkanina z ograniczoną transmisją światła. Idealna do ram aluminiowych systemu OnFrame, jej atuty do bardzo dobre oddawanie barw, idealna do oglądania z bliska, łatwa do zainstalowania. Buduje profesjonalny wizerunek firmy. Elegancka forma reklamy, wykonana z łatwością i ekologią. Posiada certyfikat ekologiczny OEKO-TEX Standard 100.

Samba

Wyznacza standardy na rynku włókienniczym oraz doskonale sprawdza się w obszarze reklamy. Produkt jest łatwy w zadruku i pozwala na doskonałe odwzorowanie kolorów, które po podświetleniu stają się jeszcze bardziej żywe. Tkanina wykonana jest w 100% z poliesteru, jest lekka, zwiewna, nie strzępi się, jest odporna na zagniecenia i działanie wody. Świetnie prezentuje się w aranżacjach sal handlowych oraz podświetlanej reklamie zewnętrznej. Posiada atest trudnopalności B1. Materiał ma szerokość 320 cm lub 500cm Nadaje się do podświetlanych ramek. Specjalna technika tkania zapewnia bardzo dobre rozpraszanie światła, łatwy montaż, elastyczność i wysoką jakość druku.

Non Woven

Włóknina ta jest produktem zoptymalizowanym ekonomicznie i ekologicznie. Dobra alternatywa dla banerów frontlitowych i siatkowych w małym i średnim formacie. Szczególnie nadaje się do krótkotrwałego użytkowania. Materiał bazowy to czysty poliester. W 100% nadaje się do recyklingu. Drukowany w procesie sublimacji, ekologicznymi tuszami wodnymi, posiadającymi certyfikat OEKO-TEX 100. Doskonałe, jasne kolory.

Airtex Banner

Tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 380g/m2, tył matowy, szary lub biały. Doskonałe blokowanie kolorów. Może być stosowany jako zamiennik tapety. Sprawdza się jako dekoracja ścienna na dużych powierzchniach, takich jak biura, sale konferencyjne i studia filmowe.
Niezwykle uniwersalny materiał doskonale sprawdzający się w wielu kampaniach.
Główną cechą wyróżniającą Airtex jest specjalna powłoka antygrzybicza, dzięki której materiał z powodzeniem sprawdza się nawet w trudnych warunkach. Ponadto materiał ten jest odporny na rozciąganie i dlatego często stosowany jest w fotografii.

Druk UV na materiałach płaskich do 50 mm

W ofercie Slopee znajdziesz: spienione płyty PCV, plexi, Tu-Bond, szkło, płyty meblowe, HIPS.
Polichlorek winylu czyli po prostu PCV  materiał, który umożliwia wykonanie ekonomicznych, estetycznych i bardzo popularnych szyldów lub tablic reklamowych.
Bezpośredni nadruk UV na płytach jest trwały, odporny na czynniki atmosferyczne. Płyty występujące w wielu grubościach od 1 do 10mm, dzięki temu dopasujesz reklamę do swoich potrzeb.
Zadrukowane płyty mają bardzo szerokie zastosowanie, od wykorzystania w standardowej reklamie, po architekturę wnętrz, a nawet imprezy okolicznościowe.